• Vitajte na stránke našej školy!
        • foto: M. Zachar
        • Odbor: vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť
        • Staňte sa vychovávateľmi v školských kluboch detí alebo kvalifikovanými pracovníkmi v domovoch sociálnych služieb pre všetky vekové kategórie.
        • Odbor: animátor voľného času
        • Naučte sa projektovať a organizovať voľný čas vo výchovných, vzdelávacích a kultúrnych zariadeniach alebo v inštitúciách cestovného ruchu.
          • Návrat žiakov do škôl 10. mája 2021

S účinnosťou od 10. mája 2021 bude obnovené prezenčné vyučovanie podľa platného školského COVID-automatu (ružový okres).

Podmienky vstupu do budovy školy:

Žiak a ani jeho zákonný zástupca nemá povinnosť predkladať negatívny výsledok testu. Zákonný zástupca môže rozhodnúť, či sa žiak bude zúčastňovať prezenčného vyučovania. V takomto prípade, ak sa žiak dobrovoľne rozhodnutím zákonného zástupcu nebude zúčastňovať prezenčného vyučovania, je povinný predkladať ospravedlnenie od zákonného zástupcu v dĺžke 5 dní podľa platného rozhodnutia ministra z 28.8.2020 z účinnosťou od 1. septembra 2020 zverejneného na webovej stránke ministerstva školstva: https://www.minedu.sk/data/att/17169.pdf

• Online školské kolo SOČ - poznáme postupujúcich

Dňa 8. 3. 2021 sa uskutočnilo online školské kolo SOČ, do ktorého postúpilo deväť študentiek z 3.BV a 3.A. Školské kolo pripravili učitelia slovenčiny M. Pukančíková a A. Herceg, ktorí aj napriek dištančnej výučbe chceli dať študentkám príležitosť zúčastniť sa súťaže SOČ a postupujúcim reprezentovať školu v krajskom kole. Súťažiace prezentovali svoje práce cez zoom a rovnako tak prebiehali diskusie o prácach. Všetky zúčastnené študentky dostanú ako cenu knihu podľa vlastného výberu a diplom.

• Súťaž Denníka N pre študentov

Pomôžte nám lepšie spoznať a pochopiť, čo prežívajú mladí ľudia. Ako trávite čas v izolácii? Čo vám robí starosť alebo radosť? Z vašich skúseností vytvoríme mozaiku skúseností a príbehov, ktorá priblíži kovidovú krízu aj generáciám po nás. Vaša správa môže byť list, úvaha, denníkový záznam, foto, kresba, video, komix, báseň, čo len chcete. Najlepšie príspevky oceníme.
            V prípade záujmu zapojiť sa, prosím, pošlite mail na paka.kniznica@gmail.com.

• Partneri

• DofE
      • Zelená škola
      • JA SLOVENSKO