• Vyučovanie prebieha formou konzultácií, ktoré sa konajú vždy  v pondelok  popoludní od 14.30 do 20.00 podľa rozvrhu.  Štúdium je dvojročné, končí maturitnou skúškou z 2 predmetov: teoretická časť odbornej zložky a praktická časť odbornej zložky.Rozvrh hodín je na stránke školy v časti  Rozvrh  - po kliknutí na tlačítko stály rozvrh - vybrať pomaturitné štúdium 1. polrok.  

    Dôležité upozornenie pre uchádzačky o štúdium:

    Súčasťou vzdelávania je absolvovanie priebežnej a súvislej praxe v rozsahu 33 pracovných dní v prvom ročníku a 16 dní v druhom ročníku. Absolvovanie praxe je podmienkou pre ukončenie 1. aj 2. ročníka štúdia. Podrobnejšie informácie sú uvedené v časti prax.

    Štúdium je bezplatné, žiaci prispievajú finančným darom vo výške 100 eur na školský rok prostredníctvom OZ PAKAMO.

    Príspevok 100 eur sa uhrádza na účet Občianskeho zduženia OZ PAKAMO na číslo účtu:

    IBAN: SK23 7500 0000 0040 2282 3305

    Dôležité:

    Pre identifikáciu platby je potrebné do správy pre prijímateľa uviesť MENO a PRIEZVISKO, TRIEDA, finančný dar.

    Napr. Zuzana Pekná, II. A PMŠ, finančný dar.

    Žiaci prvého ročníka uhradia príspevok   po obdržaní rozhodnutia o prijatí. Potvrdenie o uhradení finančného daru je potrebné priniesť na 1. konzultáciu.

    Žiaci druhého ročníka uhradia príspevok a potvrdenie o zaplatení prinesú na prvú konzultáciu.

     

!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '411489306809433'); fbq('track', 'PageView');