• Plavecký  kurz  2018

• Záver školského roka strávili naše prváčky – ako inak – na plaveckom kurze. Vincov les nás opäť nesklamal svojimi vysokými teplotami, ktoré však dievčatá zvládli bez väčších problémov. Teší nás, že ubúda počet neplavcov a viac sa môžeme venovať technike jednotlivých plaveckých štýlov. Mladí inštruktori - angličtinár Juraj Tibenský a psychológ Ján Belák - sa osvedčili a dúfame, že sa stanú súčasťou aj ďalších povinných kurzov, ktoré sa na našej škole realizujú. Dievčatám sa asi najviac páčili skoky do vody, ale veríme, že okrem nich si odniesli z kurzu aj veľa iných pekných spomienok a stále platí „staré pakárske“: NA KURZY SA NEZABÚDA!

Teplé leto a pekné prázdniny prajú všetkým žiakom učitelia TV.

• Rozlúčka so štvrtáčkami 2018

• V piatok 18.05.2018 sme sa pred odchodom na akademický týždeň opäť rozlúčili s tohtoročnými maturantami a popriali im veľa šťastia pri ústnych maturitných skúškach. Po slávnostnom príhovore maturantiek sme - ako každý rok - odmenili 13 šikovných a aktívnych žiačok 4.ročníkov za ich štvorročnú prácu, úsilie a za účasť na školských a mimoškolských aktivitách. Cenu Ferdinanda Píseckého (diplom a finančnú odmenu) v školskom roku 2017/2018 získala žiačka 4.B triedy Karolína Ondrišáková.