• Práca z domu

     • Milé študentky a študenti,

      chcel by som vás pochváliť za prácu, ktorú vykonávate z domu, za snahu komunikovať s učiteľmi, za odovzdávanie zadaní a úloh, za účasť na online hodinách. Niekomu to ide ľahšie, niekomu ťažšie, učíme sa za pochodu. Všetci dobre viete, že v tomto školskom roku nesmie nikto prepadnúť, neznamená to však, že nemože byť hodnotený. 

      Preto by som vás rád upozornil, že žiaci, ktorí zámerne nekomunikujú, ignorujú a neodovzdávajú veci v dostatočnej kvalite na jednotlivé predmety (nie z objektívnych príčin), nebudú mať uzatvorený druhý polrok z daného predmetu a následne budú komisionálne preskúšaní v auguste 2020.

      Ak má niekto ťažkosti s technickým vybavením potrebným na dištančné vzdelávanie,prosím ho, aby túto skutočnosť oznámil triednemu účiteľovi. V tom prípade budeme hľadať alternatívne spôsoby zadávania úloh a študijných materiálov.

      Ďakujem za pochopenie.

                                                                                                                Mgr. Maroš Jakim

                                                                                                                   riaditeľ školy

     • OZNAM

     •      Na základe Usmernenia na hodnotenie vedomostí žiakov strednej školy v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 sa vedenie po porade s pedagogickou radou Strednej odbornej školy pedagogickej v Modre rozhodlo neklasifikovať študentov z predmetu telesná a športová výchova. Na vysvedčení bude uvedené absolvoval/absolvovala. Ostatné predmety budú hodnotené tak, ako v čase riadneho vyučovacieho procesu.

                                                                                                                                   Mgr. Maroš Jakim, riaditeľ školy

  !function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '411489306809433'); fbq('track', 'PageView');