• Práca z domu

• Milé študentky a študenti,

chcel by som vás pochváliť za prácu, ktorú vykonávate z domu, za snahu komunikovať s učiteľmi, za odovzdávanie zadaní a úloh, za účasť na online hodinách. Niekomu to ide ľahšie, niekomu ťažšie, učíme sa za pochodu. Všetci dobre viete, že v tomto školskom roku nesmie nikto prepadnúť, neznamená to však, že nemože byť hodnotený.

Preto by som vás rád upozornil, že žiaci, ktorí zámerne nekomunikujú, ignorujú a neodovzdávajú veci v dostatočnej kvalite na jednotlivé predmety (nie z objektívnych príčin), nebudú mať uzatvorený druhý polrok z daného predmetu a následne budú komisionálne preskúšaní v auguste 2020.

Ak má niekto ťažkosti s technickým vybavením potrebným na dištančné vzdelávanie,prosím ho, aby túto skutočnosť oznámil triednemu účiteľovi. V tom prípade budeme hľadať alternatívne spôsoby zadávania úloh a študijných materiálov.

Ďakujem za pochopenie.

Mgr. Maroš Jakim

riaditeľ školy

• OZNAM

•      Na základe Usmernenia na hodnotenie vedomostí žiakov strednej školy v čase mimoriadnej situácie, spôsobenej prerušením vyučovania v školách v školskom roku 2019/2020 sa vedenie po porade s pedagogickou radou Strednej odbornej školy pedagogickej v Modre rozhodlo neklasifikovať študentov z predmetu telesná a športová výchova. Na vysvedčení bude uvedené absolvoval/absolvovala. Ostatné predmety budú hodnotené tak, ako v čase riadneho vyučovacieho procesu.

Mgr. Maroš Jakim, riaditeľ školy