• Nástup do školy od 23.6.2020

• Milí študenti denného štúdia. Nakoľko 22.6.2020 prebieha na našej škole prijímacie konanie na PMŠ, nástup do školy bude 23.6.2020. Nebude prebiehať riadne vyučovanie. Do školy prídete odovzdať učebnice a prevziať si vysvedčenie a to podľa nasledujúceho harmonogramu:

utorok – I.A, I.B

streda – I.CLV, III.BV

štvrtok – II.BV

piatok – II.A, III.A

Do školy je možný vstup v čase od 8.00 do 11.00 hod. Bližšie informácie vám poskytnú triedni učitelia.

Podľa dokumentu Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania v stredných školách a školských zariadeniach od 22.6.2020 zákonný zástupca predkladá po prvom nástupe žiaka do školy, alebo po každom prerušení dochádzky žiaka do školy v trvaní viac ako 3 dni písomné vyhlásenie o tom, že žiak neprejavuje príznaky prenosného ochorenia a nemá nariadené karanténne opatrenie. Plnoletý žiak vypĺňa vyhlásenie sám.

Vyhlásenie môžete stiahnuť nižšie.

vyhlasenie.docx

• Počet obsadených a voľných miest po prijímacom konaní

• učiteľstvo pre MŠ a vychovávateľstvo: obsadené miesta - 58, voľné miesta - 4
            • vychovávateľsko - opatrovateľská činnosť: obsadené miesta - 4, voľné miesta - 8
            • animátor voľného času: obsadené miesta - 3, voľné miesta - 5
            • pedagogický asistent: obsadené miesta -  3, voľné miesta - 7

Riaditeľstvo SOŠPg Modra po prerokovaní v pedagogickej rade školy oznamuje, že sa na škole uskutoční prijímacie konanie na nenaplnený počet miest.Uchádzač alebo zákonný zástupca maloletého uchádzača môže do 19. júna 2020 podať prihlášku na vzdelávanie pre prijímacie konanie na nenaplnený počet miest (druhý termín). Prijímacie konanie na nenaplnený počet miet sa uskutoční dňa 22. júna 2020. Kritéria prijímacieho konania zostávajú rovnaké ako v prvom kole.

• Ubytovanie na internáte - informácie

• Milí rodičia,

ak máte záujem ubytovať Vaše dieťa, ktoré nastupuje do 1.ročníka na našu školu SOŠ pedagogickú v Modre, na školskom internáte, prosíme o vyplnenie žiadosti o ubytovanie. Dokument si treba stiahnuť zo stránky https://svosmo.edupage.org/text1/ .

Žiadosť treba vytlačiť, vyplniť a poslať na adresu: SOŠVO, Kostolná 3,

900 01 Modra.

Potvrdenie od lekára je treba priniesť až pri nástupe do internátu v septembri 2020.