• Triedne schôdze rodičov

• Riaditeľstvo školy pozýva rodičov a zákonných zástupcov svojich žiakov na  triedne schôdze, ktoré sa uskutočnia dňa 20. 11. 2019 o 16.30 hod. Stretnutie rady rodičov bude o 16.00 hod. v riaditeľni.

• Zmena organizácie vyučovania

• V piatok 27. septembra 2019 bude vyučovanie končiť 6. vyučovacou hodinou o 11.50 hod.

• Účelové cvičenie v prírode

• V piatok 27. septembra 2019 sa žiaci 1. a 2. ročníka zúčastnia účelového cvičenia v prírode. Cvičenie začína o 8.00 hod. na školskom dvore, plánovaný koniec je o 11.50 hod.

• Zmena organizácie dopravy v Modre počas Vinobrania 2019

• Od štvrtka 26.9.2019 /12.00h/ do pondelka 30.9.2019 /12.00h/ platí uzávierka a obchádzka mesta
            • Autobusové spoje
              • Zastávky SAD na Dukelskej ulici /obchodný dom/ a Štúrovej ulici budú zrušené a preložené pred KINO MIER na Kalinčiakovu ulicu
              • Zastávka pred evanjelickým kostolom na Dolnej ulici do Šenkvíc bude zrušená. V prevádzke bude zastávka na Dolnej ulici pri Slovenskej ľudovej majolike, ako aj na Šúrskej ulici pred supermarketom BILLA

• Voľba člena Rady školy pri SOŠPg Modra

• Vážení rodičia,

v zmysle zákona NR SR č.596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve riaditeľ školy vyhlasuje voľby člena  Rady školy za rodičov žiakov SOŠ pedagogickej v Modre. Voľby sa uskutočnia dňa 18. 9. 2019 počas triednych schôdzí rodičov školy, preto prosíme o čo najvyššiu účasť.Prosíme rodičov, ktorí majú záujem byť členom rady školy, aby poslali mail, v ktorom uvedú svoje meno, priezvisko a triedu, ktorú navštevuje dieťa a telefónne číslo pre možnosť overenia súhlasu.Mail prosíme poslať do štvrtku 12.9. 2019 na adresu zastupca@pakamo.sk.

• Oznam pre žiačky pomaturitného štúdia

• Prosíme študentky, aby neparkovali pred budovou školy (pri bytových domoch). Využite veľké parkovisko pred kultúrnym domov za budovou školy. ĎAKUJEME za pochopenie.