• Projekt "Educate" 2018

• Do projektu Educate Slovakia sa naša škola zapojila tento rok už po druhýkrát. Privítali sme milú návštevu lektorky a lektora a to Serly Feryani z Indonézie a Diega Menu z Mexika. Celý týždeň od 15.1. do 19.1.2018 sa študentky 3. a 4. ročníkov oboznamovali so zaujímavosťami o ich krajinách a kultúre v anglickom jazyku. Zároveň pekne prezentovali aj Slovensko spevom či ľudovými tancami. Naši hostia boli v Modre veľmi spokojní a študentky sa tiež potešili návštevou z exotických krajín.

Mgr. Martina Pukančíková

• "Deň župných škôl" 2018

• Dňa 19.01.2018 sa naša škola zúčastnila každoročnej prezentácie stredných škôl v pôsobnosti Bratislavského samosprávneho kraja v rámci akcie "Deň župných škôl" v Bratislave v OC Avion. Prezentácie školy sa zúčastnili pod vedením Mgr. M. Nemcovej a Mgr. I. Sečanskej  Bianka Schwarzová a Lucia Rečná zo 4.A. Našu školu veľmi pekne  reprezentovali žiačky 4.A triedy - Katarína Kakašová - spev, Sandra Konečná a Janka Pišková - hra na saxofóne a priečnej flaute a žiačky 4.B triedy - Romana Žemberyová a Karolína Ondrišáková, ktoré vystúpili s ľudovou piesňou. Ďakujeme všetkým zúčastneným žiačkám za výbornú reprezentáciu školy.

• Vianočná akadémia žiakov

• Dňa 20.12.2017 sa po kratšej prestávke opäť uskutočnila na našej škole Vianočná akadémia žiakov s názvom "Trieda baví triedu". Všetky triedy mali možnosť hudobnými, dramatickými, tanečnými a speváckymi vystúpeniami ukázať svoju šikovnosť a talent. Každá trieda si svoj program pripravila sama a túto úlohu zvládli na jednotku. Programom nás sprevádzali žiačky III.A - Roberta Šmotláková a Anička Ďuráková. Jednotlivé vystúpenia boli hodnotené porotou v zložení našich učiteľov: p.Tibenský, p. Okapalová, p. Pukančíková, p. Šima-Juriček. Porota mala ťažkú úlohu - cenu víťazstva v podobe torty si odniesla trieda II.B.

• Vianočný bazár

• Dňa 18.12.2017 sa uskutočnil na našej škole 3. ročník Vianočného bazáru, na ktorom sa jednotlivé triedy prezentovali svojimi výtvormi a výrobkami s vianočnou tematikou, ako i chutnými domácimi koláčikmi, oblátkami a iným chutným jedlom. Atmosféru bazára nám spríjemnili vianočné melódie a slovný doprovod p. profesora Šimu - Jurička. Každý, kto mal záujem, mohol ochutnať sladkosti alebo nakúpiť si malé darčeky. Môžeme povedať, že každým rokom je náš vianočný bazár vydarenejší. Tešíme sa na ďalší úspešný ročník ...