• Online školské kolo SOČ - poznáme postupujúcich

• Dňa 8. 3. 2021 sa uskutočnilo online školské kolo SOČ, do ktorého postúpilo deväť študentiek z 3.BV a 3.A. Školské kolo pripravili učitelia slovenčiny M. Pukančíková a A. Herceg, ktorí aj napriek dištančnej výučbe chceli dať študentkám príležitosť zúčastniť sa súťaže SOČ a postupujúcim reprezentovať školu v krajskom kole. Súťažiace prezentovali svoje práce cez zoom a rovnako tak prebiehali diskusie o prácach. Všetky zúčastnené študentky dostanú ako cenu knihu podľa vlastného výberu a diplom.

Dievčatá, ďakujeme vám za námahu a snahu pri príprave prác a prezentácií SOČ. Postupujúcim do krajského kola držíme palce!

Výsledky školského kola:

Pedagogika, psychológia, sociológia

1.Lenka Hrušková - postup do krajského kola

2. Vivien Orsolya Soóky  - postup do krajského kola

3. Viktória Ďurianová, Nikita Lužáková, Barbora Prišticová

Teória kultúry

2.Mária Kalivodová  - postup do krajského kola

3. Katarína Schwarzová

História, filozofia, právne vedy

1. Veronika Kupkovičová  - postup do krajského kola

Problematika voľného času

3. Alexandra Svetlíková

Mgr. Martina Pukančíková

PaedDr. Adam Herceg

• Súťaž Denníka N pre študentov

• Pomôžte nám lepšie spoznať a pochopiť, čo prežívajú mladí ľudia. Ako trávite čas v izolácii? Čo vám robí starosť alebo radosť? Z vašich skúseností vytvoríme mozaiku skúseností a príbehov, ktorá priblíži kovidovú krízu aj generáciám po nás. Vaša správa môže byť list, úvaha, denníkový záznam, foto, kresba, video, komix, báseň, čo len chcete. Najlepšie príspevky oceníme.
            V prípade záujmu zapojiť sa, prosím, pošlite mail na paka.kniznica@gmail.com

Čo?
            krátky alebo dlhší text (max. 4 strany)
            fotografie, obrázok alebo maľbu (samostatne alebo sprevádzané textom, max. 10 kusov)
            video (max. 3 minúty)
            Pokiaľ si nie ste istí, či je váš príspevok vhodný, napíšte nám na sutaz@dennikn.sk.

A ceny?
            Najlepšie príspevky ocení organizátor odmenami:
            miesto: 300 eur
            miesto: 200 eur