• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ - 2. februára 2022

• Srdečne Vás pozývame na Deň otvorených dverí. Príďte si pozrieť naše učebne, zoznámte sa s našimi žiakmi a vyučujúcimi, pozrite si ukážky talentových skúšok. Všeobecné informácie o štúdiu a podmienkach prijatia budú prezentované o 8.30, 10.30 a 12.00 hod.

Tešíme sa na vás v čase od 8.00 do 13.30 hod. Podmienky vstupu do budovy školy sú podľa aktuálnych nariadení RÚVZ SR. Ich prehľad zverejníme.

• Adventná charitatívna zbierka

• Študenti a učitelia SOŠ Pg Modra sa zapojili do adventnej charitatívnej zbierky Malokarpatskej komunitnej nadácie Revia - Otvor srdce, daruj knihu!

V rámci 17. ročníka tejto charitatívnej akcie sme urobili radosť zopár deťom zo sociálne slabých pomerov. V škole sa vyzbieralo 67,85 eur, za ktoré sme v modranskom kníhkupectve pani Heleny Horváthovej FOLLY zakúpili podľa prianí siedmich detí 7 knižiek. V roku 2021 bolo celkovo obdarovaných 210 detí knihami v cene 2633 eur.

Všetkým darcom ďakujeme!

Adam Herceg