• Vitajte v školskom roku 2022/2023!

• Slávnostné otvorenie nového školského roku je pre žiakov denného štúdia 5. septembra 2022 o 8.00 hod. Žiaci pomaturitného štúdia začínajú 5. septembra 2022 o 14.30 hod. Všetci žiaci (aj pomaturitní) pri nástupe do školy predkladajú písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti elektronicky - návod. Ak nie je možné podať vyhlásenie elektronicky, môžete si ho stiahnuť a priniesť v papierovej podobe.

pisomne_vyhlasenie_o_bezprizakovosti_ziaka.pdf

• Čajová párty

• V rámci hodín biológie si študentky prvých ročníkov pripravili praktické hodiny, na ktorých sme sa oboznámili s liečivými bylinami.  Prezentácie dievčat z jednotlivých tried I. A, I. B a I. CLV, boli doplnené ukážkami rastliniek a dievčatá tak mohli spoznávať aj vône jednotlivých rastlín. Na záver sme si  preskúšali kuchárske umenie a dievčatá spoločne uvarili bylinkové čaje a ochutnávali ich. Študentky si touto praktickou ukážkou upevnili svoje znalosti o jednotlivých liečivých bylinách.

Mgr. Lenka Štancelová